Küpsiste poliitika

Küpsis on väike andmeühik (tekstifail), mida veebisait (kui kasutaja seda külastab) palub teie brauseril teie seadmesse salvestada, et teie kohta teavet meeles pidada. Küpsised lubavad teie tegevusi või eelistusi piiratud aja jooksul meeles pidada.

Olenevalt küpsiste tüübist küpsised:

-Salvestatakse ajutiselt brauseri mällu ja hävitatakse, kui see on suletud, ("Session Cookies")

-Salvestatakse arvutisse nii, et kui te sulgete selle ja käivitate uuesti, see võib siiski seal olla ("Püsiküpsised"). Püsiküpsised luuakse, andes neile piiratud eluea, mis on ette nähtud iga küpsise kohta allolevates tabelites.

Kasutame sisemisi küpsiseid, mis võimaldavad meil meelde jätta teavet, nagu teie keelevalikud või teie ühendusteave. Need küpsised on meie poolt määratud ja neid nimetatakse esimese osapoole küpsisteks. Kasutame ka kolmanda osapoole küpsiseid, mis on küpsised domeenist, mis erineb külastatava veebisaidi domeenist. Need kolmanda osapoole küpsised võimaldavad teistel organisatsioonidel üldiselt analüüsida, kuidas meie saiti kasutatakse, mõõta saidi külastajate arvu ja kuvada reklaami. Meie veebisaidil tegutsevad kolmandad osapooled, kes salvestavad teie seadmes küpsiseid selle kaudu, on loetletud allolevates tabelites iga küpsiste kategooria kohta. Nende kolmandate osapoolte küpsiste kohta lisateabe saamiseks tutvuge nende kolmandate osapoolte küpsiste ja/või privaatsuseeskirjadega.

Allpool on toodud iga küpsisekategooria kirjeldused ja sellel veebilehel kasutatavad küpsised.

Ühtegi küpsist, mis ei ole veebisaidi toimimiseks tingimata vajalik, ei salvestata teie seadmesse ilma teie eelneva nõusolekuta. Teie nõusolek kehtib 12 kuud (välja arvatud juhul, kui kustutate oma küpsiste andmed ja/või võtate oma nõusoleku tagasi) ning seda kogutakse selle perioodi lõpus uuesti. Võite igal ajal nõustuda kõigi küpsiste kategooriatega või eraldi või võtta oma nõusoleku igal ajal tagasi lehel "Küpsiste seaded", klõpsates sellel lingil.